Nie tylko niezgodne z prawem, ale dodatkowo zupełnie nieuzasadnione z perspektywy biznesowej - tak gorący temat "czarnych list" kandydatów komentuje ekspertka Antal. 

Czy praca w branży fashion to pomysł na karierę tylko dla tych, którzy mają predyspozycje do zawodu projektanta? Nie, możliwości są dużo większe! Sektor modowy to również potężne zaplecze ekspertów ds. handlu, finansów, marketingu. Co warto wiedzieć i śledzić, myśląc o takiej karierze? 

Specjaliści i menedżerowie są coraz bardziej otwarci na przeprowadzkę za pracą. Za najbardziej atrakcyjną destynację pracownicy uznali Wrocław. Relokacja zawodowa do stolicy Dolnego Śląska byłaby interesująca dla 39% z nich. 36% badanych przez firmę rekrutacyjną Antal chętnie przeprowadzi się zaś do Trójmiasta. Nadmorska aglomeracja wyprzedziła w tym roku Warszawę (31%). Rekordowo mało Polaków rozważa obecnie migrację za granicę, ale za to zyskuje na znaczeniu chęć zwiedzania świata poprzez pracę – dodają eksperci Work Service.

23% wyższe zarobki, etat i elastyczna praca w prestiżowej firmie. Polscy pracownicy czekają, aż taka oferta… sama ich znajdzie. 

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji badania Najbardziej Pożądani Pracodawcy

Gdy Małgorzata Zawieja dołączyła w marcu do zespołu Antal, nie podejrzewała, że w grudniu odbierze wyróżnienie dla najlepszego nowego pracownika firmy. Jak ocenia ten rok, czego nauczyła ją praca headhuntera w Antal, a także jakie trendy rekrutacyjne prognozuje dla specjalistów i menedżerów ds. HR? 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj