APLIKUJ BEZ REJESTRACJI

Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

APLIKUJ Z REJESTRACJĄ

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Antal Legal

Associate w dziale prawa podatkowego

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj pracy: kontrakt
Branża: Law, Legal Services
Data ważności: 2017 lutego 28
Konsultant prowadzący: Joanna Januszkiewicz
Nr. Ref: 200204

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal Legal to wiodący zespół na rynku rekrutacji prawniczych, w całości dedykowany rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze prawa. Rekrutujemy na stanowiska zarówno prawników wewnętrznych (in-house), jak i prawników zatrudnianianych przez prestiżowe kancelarie prawne. Nasz model pracy opiera się na łączeniu zawodowych kontaktów i doświadczeń konsultantów wywodzących się z branży prawniczej z ich zainteresowaniem psychologią pracy. Dzięki temu współpraca z nami zapewnia unikatową jakość usług, znajdującą odzwierciedlenie w tempie pracy, wyjątkowej jakości i dopasowaniu rekomendowanych kandydatów do kultury organizacyjnej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej kancelarii poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Stanowisko

 • Przygotowywanie opinii prawnych, a także innych dokumentów z zakresu prawa podatkowego
 • Przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw dotyczących interpretacji prawa podatkowego a także uprzednich porozumień cenowych (APA)
 • Udzielanie Klientom kancelarii porad prawnych w toku kontroli skarbowej i podatkowej oraz w kontaktach z organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej na wszystkich szczeblach toczących się postępowań, w tym również, w postępowaniu przed sądami administracyjnym
 • Reprezentacja Klientów kancelarii przed sądami powszechnymi i organami administracji

Wymagania

 • 3-4 lata doświadczenia w obszarze postępowań podatkowych
 • Min. 2 rok aplikacji radcowskiej (uprawnienia doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem)
 • Biegła znajomość j. angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
 • Ogólna wysoka świadomość prawna, szczególności w zakresie prawa cywilnego i prawa gospodarczego

Co oferujemy

 • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
 • Możliwość rozwoju pod okiem ekspertów
 • Szeroki pakiet szkoleń dodatkowych


 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj