Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Antal SSC/BPO

Analityk Finansowy z językiem niemieckim / Wsparcie działu Analityków / Specjalista Finansowy

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj pracy: kontrakt
Branża: Accountancy Firms, Banking - Banks, Asset and Investment Management, Business & Professional Services, Consulting, Finance - Business, Process, Outsourcing
Data ważności: 2017 stycznia 26
Konsultant prowadzący: Łukasz Krupa
Nr. Ref: 200905

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Stanowisko

Obowiązki:

  • Wspieranie Kontrolera Finansowego w kluczowych projektach:
  • Raportowanie okresowych wyników finansowych do grupy (UK, US),
  • Uczestnictwo w procesach przygotowania budżetu, prognoz finansowych i planów wieloletnich,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby zarządcze,
  • Analizowanie rentowności klientów,
  • Współpraca przy tworzeniu modeli finansowych i biznesowych,
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych.
  • Rozwój środowiska kontroli wewnętrznej (SOX),
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych (np. hurtowni danych, elektroniczny system obiegu dokumentów).

Wymagania

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego - poziom bardzo dobry,
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe ekonomiczne,
  • Chęć i motywacja do rozwoju jako Analityk Finansowy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel)
  • Znajomość Qlikview, Access, Microsoft Dynamics - mile widziana
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w nowych, międzynarodowych strukturach SSC,
  • Pracę w świetnej lokalizacji (centrum)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów,
  • Świetną atmosferę w zespole

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj