Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Antal SSC/BPO

AR Accountant

Lokalizacja: Kraków, Poznań
Rodzaj pracy: umowa o pracę
Branża: Business Process Outsourcing / Shared Services
Data ważności: 2017 lutego 28
Konsultant prowadzący: Marta Kikulska
Nr. Ref: 200925

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Would you like to grow up your career? Looking for a multicultural environment where you can practice foreign languages? Interested in working in an international organization, which will give you the base to expand and grow your career?

Stanowisko

Obowiązki:

  • Obsługa księgowa klientów wewnętrznych w ramach centrum finansowo-księgowego,
  • Operacje księgowe w obszarze AR,
  • Kontrola poprawności i efektywności procesów oraz kontakt z klientem,
  • Dbałość o najwyższą jakość w procesach księgowych
  • Uzgadnianie kont klientów i identyfikacja odchyleń w rekordzie klienta oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Tworzenie raportów

Wymagania

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w księgowaniu należności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego, niemieckiego lub włoskiego,
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobrej organizacji i terminowość wykonywanych zadań,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz doskonałe zdolności interpersonalne

Co oferujemy

We offer:

  • Opportunity of personal and professional development in a multinational environment
  • Modern and friendly work environment
  • Interesting career path in an successful international organization
  • Great opportunity to use and develop foreign languages in daily work
  • Employment contract
  • Attractive benefits

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj