Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Antal Engineering & Operations

Ipari mérnök

Localization: Siófok
Type of work: Contract
Sector: Automotive - Parts, Sales
Valid to: 2017 kwietnia 07
Consultant: Botond Farkas
Ref. No.: 200947

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Partnerünk, vezető autóipari vállalatok számára gyárt magas minőségű termékeket. Vevői közé tartozik többek között az Audi, a Mercedes, a Jaguar és a Land Rover is. A vállalat 2013-ban bejutott a tekintélyes, világszintű Top 100-as autóipari beszállítók közé. Munkatársainak hosszú távú, tervezhető munkahelyet biztosít.

Job description

  • Technológiák, gépek, szerszámok kiválasztása és bevezetése a termelésbe
  • Specifikációk és tartalék alkatrészek listájának összeállítása
  • Beállítási és műveleti utasítások elkészítése és oktatása
  • Készletek és élettartam folyamatos nyomon követése
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Költségtervezés, a projekt-költségvetés összeállításának támogatása
  • Normamérések, gyártási kapacitások meghatározása
  • A projekttel kapcsolatos információ osztályok közötti áramlásának biztosítása
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk kezelésének támogatása a gépekkel és a szerszámokkal kapcsolatban

Candidate

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • GlobaL 8D, APQP, FMEA, Control Plan, SPC ismeret
  • Mérőrendszerek statisztikai elemzésének ismerete
  • Minimum alap szintű angol nyelvtudás

The offer

  • Nemzetközi vállalat
  • Jó munkakörülmények
  • Családias hangulat
  • Skandináv munkakultúra

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj