Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Antal Sales & Marketing

Key Account Manager - Morsko-Lotniczy

Lokalizacja: Mazowieckie, Małopolskie, Łódzkie
Rodzaj pracy: umowa o pracę
Branża: Transport & Logistics
Data ważności: 2017 lipca 26
Konsultant prowadzący: Michał Schneider
Nr. Ref: 6185

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal Sales & Marketing zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów w obszarze sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu, PR i customer service. W skład Antal Sales & Marketing wchodzą podzespoły działające w obszarach: FMCG, Retail, HoReCa, Consumer Electronics, B2B, Internet/ Media/E-commerce, New Technologies, Business Development, TSL, Property, Construction, Oil & Energy, Packaging, Agriculture, Process Automation, Automotive, Chemicals.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim, poszukujemy Key Account Managera we frachcie morsko-lotniczym.

Stanowisko

Normal 0 Normal 0

Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów, rozmowy i negocjacje handlowe;
  • Współudział w opracowywaniu przetargów oraz wycen usług transportowych;
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i partnerami krajowymi i zagranicznymi;
  • Raportowanie wyników tygodniowych;
  • Współudział w budżetach ,  planach i strategii rozwoju produktów.

Normal 0

Wymagania

Normal 0

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie  w pracy na stanowisku podobnym w firmie z sektora TSL;
  • Umiejętności pracy w relacjach z partnerami z działów sprzedaży z grupy w kraju i w Europie;
  • Praca z  klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • Samodzielność oraz orientacja na realizację celu;
  • Dobra organizacja pracy i komunikacja;
  • Dyspozycyjność (podróże krajowe i zagraniczne);
  • Entuzjazm i chęć rozwoju;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat.B.

Co oferujemy

Normal 0

Oferujemy:

  • System premiowy oparty na wynagrodzeniu stałym i  wynikach realizacji budżetów;
  • System szkoleń, w tym szkolenia językowe w siedzibie spółki i szkolenia w holenderskim oddziale firmy ( 2 x w roku 2- 3 dni ).

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj