Większość z nas słysząc „negocjacje z pracodawcą” od razu myśli o pensji. Warto jednak pamiętać, że warunki zatrudnienia są bardzo zróżnicowane i szerokie. Dzięki temu specjaliści i menedżerowie mogą wynegocjować ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb. Jak uzyskać satysfakcjonujące warunki zatrudnienia?

W porównaniu do roku 2015, w 2016 roku liczba propozycji rozmów o nowych wyzwaniach wzrosła z 8 do 10. To w dużej mierze zasługa tylko jednej branży. Wiele się mówi o popycie na informatyków, jednak liczby zaskakują – specjaliści z obszaru IT otrzymali w minionym roku średnio aż 36 propozycji zmiany pracy. To ponad dwukrotnie więcej, niż w 2015.

Zajmujesz się lub interesujesz employer brandingiem, czyli budowaniem wizerunku pracodawcy? Planujesz zaserwować w swojej organizacji jeszcze skuteczniejsze lub nowe działania HR? Zależy Ci, aby przyniosły one wymierne korzyści biznesowe? Ten materiał jest dla Ciebie - za darmo.

Decydując się na karierę w finansach powinniśmy wiedzieć, w jakim punkcie swojej kariery zawodowej jesteśmy, jaką ścieżkę wybrać dalej i co nas na niej spotka. Ten artykuł jest zbiorem doświadczeń i spostrzeżeń – moich, jako headhuntera, jak również – specjalistów i menedżerów oraz pracodawców, z którymi na co dzień mam przyjemność rozmawiać.

Interim management, czyli zarządzanie określonym projektem czasowym przez zewnętrznego eksperta, przestał być sposobem na wypełnienie luki w swoim życiorysie zawodowym. Stał się sposobem na karierę, na nową ścieżkę rozwoju zawodowego. Dzieje się tak już od dobrych kilkunastu lat na Zachodzie, ale czy jest tak też w Polsce?

Na rynku dostępny jest szereg możliwości zbadania płac oferowanych pracownikom w konkurencyjnych firmach. Istotne jest, żeby poznać specyfikę prowadzonych badań, aby dokonać najlepszego wyboru pod kątem potrzeb swojej organizacji.

Newsletter

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj