Administrator Baz Danych

nr ref: /197/01/2019/KK
Konsultant prowadzący: Katarzyna Kowalska
Praca stała 8 lutego 2019

Klientem jest producent oprogramowania dedykowanego wspierającego obszar sprzedaży i marketingu. Zatrudniają ponad 200 osób w Polsce i oddziałach zagranicznych. Ich systemy obsługują dziesiątki tysięcy operacji na sekundę i przetwarzają terabajty danych dziennie.

Zadania:

·        administracja i optymalizacja baz danych PostgreSQL, MySQL i baz typu NoSQL

·        monitoring proaktywny i reaktywny

·        optymalizacja zapytań i zasobów bazy

·        pisanie procedur składowanych

Oczekiwania:

·        2-3 letniego doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL

·        biegłej umiejętności pisania optymalnych zapytań oraz tuningu istniejących

·        umiejętności diagnozowania wąskich gardeł na poziomie bazy oraz ich eliminowania

·        znajomości baz NoSQL mile widziana

·        podstawowej znajomości systemu Linux

Oferujemy:

·        ciekawe, unikatowe na skalę globalną wyzwania w pracy z systemami przetwarzającymi ogromne wolumeny danych

·        specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy

·        firmowy, elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo bezpłatnie w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce

·        dofinansowanie badań lekarskich, karta OK system, dofinansowanie kursów językowych, bilety do kina i teatru

·        specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys. zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich, rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach

·        elastyczny czas pracy, możliwość wyjazdów zagranicznych, telefon służbowy, laptop