AP Accountant with Italian

nr ref: /192/11/2018/RB
Konsultant prowadzący: Renata Baran
Praca stała 19 marca 2019

Aktualnie dla naszego międzynarodowego Klienta z branży e-commerce będącego globalną korporacją poszukujemy osoby ze znajomością j. włoskiego na stanowisko:

AP ACCOUNTANT WITH ITALIAN

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za utrzymywanie aktywności AP
  • Zarządzanie fakturami oraz przetwarzanie dokumentów
  • Dokładne i terminowe prowadzenie ksiąg / wyciągów / rachunków
  • Ulepszanie procesu indentyfikacji
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz wloskiego ( min. B2)
  • Posiadają 0,5-2-letnie doświadczenie w obszarze zobowiązań, zapasów lub pokrewnym obszarze finansów/ mile widziane także osoby po studiach z kierunkowym wyższym doświadczeniem
  • Prezentują umiejętności analityczne
  • Są otwarci oraz zaangażowani w powierzone obowiązki
  • Posiadają znajomość MS Word oraz MS Excel

Oferujemy:

  • Otwartą i zaufaną pracę zespołową
  • Komfortowe biuro położone w dogodnej lokalizacji
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Bycie częscią międzynarodowego, rozwojowego zespołu AP