Application Support Specialist

nr ref: /186/10/2018/UD
Konsultant prowadzący: Urszula Dębniak
Praca stała 8 lutego 2019

Zadania:

- wsparcie użytkowników w problemach związanych z używaniem aplikacji

- monitorowanie efektywności działania aplikacji; diagnostyka problemów

- współpraca z zespołem programistów w zakresie projektowania i implementacji nowych rozwiązań oraz funkcjonalności aplikacji

- testowanie nowych wersji aplikacji

- tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

- studia techniczne o profilu informatycznym lub zbliżonym

- kluczowe umiejętności: XML, HTML

- bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Microsoft Windows

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- umiejętność jasnego raportowania statusów realizacji zadań

- samodzielność i komunikatywność

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz klientów wewnętrznych

Mile widziane:

- znajomość środowiska Linux

- znajomość zagadnień sieciowych – LAN/WAN

- podstawowa znajomość zagadnień związanych z MS SQL

Oferujemy:

- umowę o pracę

- prywatną opiekę medyczną

- kartę sportową

- dogodną lokalizację blisko pierwszej linii metra

- globalne, międzynarodowe środowisko

- ubezpieczenie grupowe

- owocowe piątki i inne miłe dodatki