Asystent/-ka Brokera

nr ref: /189/02/2019/DK(
Konsultant prowadzący: Dagmara Kłos (Moczarska)
Praca stała 28 lutego 2019

Naszym klientem jest kancelaria brokerska obsługująca klientów biznesowych na rynku polskim od 20 lat, dbająca o najwyższą jakość długofalowych relacji z partnerami biznesowymi.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie brokera w opiece nad klientami;
  • Aktywny udział w spotkaniach biznesowych;
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem w celu omówienia potrzeb;
  • Dbanie o najwyższą jakość danych w systemie online;
  • Przygotowanie ofert ubezpieczeniowych;
  • Kontakt z zakładami ubezpieczeń;
  • Stopniowy rozwój w kierunku samodzielnego eksperta (niesamowita okazja nauki dla osób wiążących swoją przyszłość z zawodem brokera i chętnych na zdawanie egzaminu brokerskiego).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Wiedza merytoryczna w zakresie funkcjonowania branży ubezpieczeniowej;
  • Preferowane zdobyte pierwsze doświadczenie w pracy dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego lub Brokera;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych;
  • Zaangażowanie, dokładność i rzetelność;
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;
  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę lub b2b;
  • Pracę w biurze na Żoliborzu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim składzie osobowym;
  • Wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej;
  • Perspektywę rozwoju w kierunku samodzielnego Brokera.