Asystent Projektanta Mostowego

nr ref: /89/01/2019/ZG
Konsultant prowadzący: Zuzanna Gorzkowska
Warszawa, Mazowieckie 11 stycznia 2019
Praca stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowego biura projektowego szukamy osoby na stanowisko

Asystenta Projektanta Mostowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne Projektantów Mostowych
  • udział w projektach międzynarodowych
  • uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych
  • współpraca z zespołami innych branż

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta
  • wykształcenie wyższe (techniczne)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w projektach międzynarodowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy przy międzynarodowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • benefity pozapłacowe