Automatyk

nr ref: /91/07/2019/KS
Konsultant prowadzący: Aleksandra Zduńczyk
Praca stała 18 lipca 2019

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie awarii przyrządów kontrolno - montażowych,
  • Przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji,
  • Utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych.

Wymagania:

  • Dokładność, precyzja, samodzielność
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Stabilny system wynagradzania
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, kwalifikacji
  • Osobom ambitnym i zaangażowanym oferujemy rozwój zawodowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Miłą atmosferę w zespole fachowców i specjalistów
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, system 3 zmianowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym