PL EN CZ

BHP Manager

nr ref: /188/02/2021/KS
Konsultant prowadzący: Katarzyna Sławińska
Łódź (łódzkie)
Praca stała 23 lutego 2021

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem BHP
  • Weryfikacja warunków bezpieczeństwa i rozpoczęcie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Wdrażanie, rozwijanie oraz standaryzacja procesów BHP, proponowanie nowych rozwiązań
  • Budowanie i rozwijanie świadomości dot. bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Przeprowadzanie cyklicznych kontroli bezpieczeństwa i warunków pracy;
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy i ich aktualizacja
  • Organizacja, przygotowywanie , prowadzenie, polityka szkoleń BHP
  • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów dla potrzeb Zarządu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i/lub studia podyplomowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze BHP;
  • Znajomość nowoczesnych technik i metod podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Umiejętność kierowania dużym zespołem,
  • Doświadczenie w pracy w dużych organizacjach - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozpoznawalnej marce, firmie będącej liderem w branży
  • Pracę w centrali międzynarodowej Grupy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Możliwy dodatkowy pakiet relokacyjny