Business Development Manager (Kogeneracja)

nr ref: /176/05/2019/KN
Konsultant prowadzący: Krzysztof Nadolski
Praca stała 17 lipca 2019

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i sprawne przekazywanie informacji,
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  •  Aktywna sprzedaż produktów oraz usług z obszaru instalacji kogeneracyjnych,
  •  Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  •  Realizowanie planów sprzedażowych,
  •   Tworzenie strategii oraz samodzielne prowadzenie negocjacji
  •    Analizowanie potrzeb klientów i tworzenie ofert techniczno – handlowych,
  •   Uczestnictwo w konferencjach technicznych itp.,
  •  Przygotowywanie koncepcji implementacji instalacji kogeneracyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki lub inżynierii środowiskowej,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Elastyczność i otwartość na wyjazdy służbowe,
  • Znajomość rynku kogeneracji oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Znajomość technologii kogeneracji opartej na silnikach tłokowych oraz branży ciepłowniczej.

Oferujemy:

  •  Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,
  • Bogaty pakiet socjalny.