Buyer with German (SSC)

nr ref: /113/03/2019/RW
Konsultant prowadzący: Rafał Wójcicki
Praca stała 18 marca 2019

Dla naszego Klienta z sektora SSC/ BPO, posiadającego swoje biuro w Gdańsku, poszukujemy specjalistów na stanowisko Buyer with German:

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przetwarzanie ofert, oraz zamówień, jak również związanej z nią dokumentacji;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP;
  • Monitorowanie i aktualizowanie statusu dostaw zgodnie z otrzymanym potwierdzeniem;
  • Zarządzanie skargami oraz reklamacjami;
  • Współpraca z kontrahentami oraz klientami wewnętrznymi.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 1,5- rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zakupami (preferowane w obszarze SSC/BPO);
  • Biegłego posługiwania się językiem angielskim (min. C1);
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego;
  • Doświadczenia w obsłudze SAP;
  • Gotowości do wyjazdu na tranzycję;
  • Wysokiego nastawienia na realizację wyznaczonych zadań,
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych umożliwiających swobodną pracę w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która oferuje prace w nowoczesnym, w pełni wyposażonym biurze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego (zarówno poprzez szkolenia jak i awans w strukturach firmy);
  • Benefity pozapłacowe oraz liczne konkursy firmowe;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwijania umiejętności językowych poprzez codzienną pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku.