PL EN CZ

Commodity Buyer

nr ref: /70/12/2020/WW
Konsultant prowadzący: Waldemar Wójcik
Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Praca stała 12 stycznia 2021

Zadania:

  • Realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy (komponenty bezpośrednio produkcyjne - plastik lub okołoprodukcyjne)
  • Standaryzowanie procesów zakupowych,
  • Utrzymywanie stabilnego łańcucha dostaw
  • Zarządzanie bazą dostawców
  • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy z dostawcami
  • Opracowywanie strategii doskonalenia dostawców

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w firmie automotive)
  • Znajomość rynku dostawców
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na biznes
  • Dobra znajomość systemu SAP oraz MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie i udział w nowych projektach