Fraud Prevention Analyst

nr ref: /36/12/2018/RW
Konsultant prowadzący: Rafał Wójcicki
Praca stała 28 lutego 2019

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, będącej jednym z liderów na rynku globalnym poszukujemy: Fraud Prevention Analyst

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie danych klientów w celu utworzenia profili KYC i oceny ryzyka AML;
  • Bieżące zbieranie informacji o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy;
  • Tworzenie kompleksowych raportów na podstawie dokonywanych działań;
  • Monitorowanie podejrzanych transakcji zgodnie z polityką firmy;
  • Szkolenie nowych pracowników w zakresie procesów AML, KYC;
  • Realizacja projektów na terenie Polski oraz międzynarodowych związanych z wyjazdami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • 2 - 3 letniego doświadczenia zawodowego w firmach z sektora finansowego i bankowości (preferowane doświadczenie w AML, KYC);
  • Płynnej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (C1- C2);
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz zdolności sprawnego i szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Wielozadaniowości, dbania o szczegóły i terminowości w swojej pracy;
  • Płynnej obsługi programów pakietu MS Office;
  • Gotowości do podejmowania wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, będącej jednym z liderów na rynku globalnym;
  • Bardzo duże możliwości rozwoju (zarówno w strukturach firmy jak również rozwoju osobistego);
  • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria benefitów + dodatki finansowe + szkolenia wewnętrzne);
  • Pracę w nowoczesnym, w pełni wyposażonym biurze blisko przystanku SKM;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe;
  • Pracę na podstawie umowy o pracę - docelowo na czas nieokreślony.