Główny księgowy

nr ref: /108/07/2019/IC
Konsultant prowadzący: @TODO brak w api
Praca stała 17 lipca 2019

Zakres obowiązków:

  • Kontrola operacji księgowych
  • Księgowanie operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej
  • Raportowanie sprawozdań grupowych
  • Miesięczna analiza kont bilansowych
  • Potwierdzenia i uzgadnianie sald na zamkniecie miesiąca
  • Przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych dla spółek polskich
  • Przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego, koordynacja audytu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgi głównej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie
  • Ukończone studia z zakresu Finansów/ Ekonomii etc.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Skupianie uwagi na szczegółach

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjny pakiet korzyści pozapłacowych
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Konkurencyjne wynagrodzenie