HR Bussines Partner

nr ref: /200/02/2019/KB
Konsultant prowadzący: Katarzyna Biniak
Praca stała 23 lutego 2019

To nowa rola w międzynarodowej, mocno rozwijającej się organizacji.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • realizacja strategii polityki personalnej oraz koordynowanie i wdrażanie procesów personalnych,
  • rekrutacja - zapewnienie niezbędnych talentów w organizacji,
  • prowadzenie procesu onbordingu
  • inicjowanie i nadzorowanie zmian wewnątrz organizacji
  • komunikacja i zarządzanie zmianą,
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję i motywację pracowników,
  • efektywne zarządzanie pulą talentów i procesem sukcesji,
  • organizacja szkoleń - podnoszenie poziomu kompetencji w organizacji,
  • wsparcie Specjalisty HR
  • coaching i wsparcie kierowników

OCZEKIWANIA:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty HR,
  • wykształcenie wyższe,
  • rozumienie procesów biznesowych i gotowość do wspierania innych w osiąganiu celów,
  • język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • kreatywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań, osiąganie wyznaczonych celów,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i gotowość do rozwoju

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji
  • pakiet benefitów korporacyjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy