Inżynier Jakości z językiem niemieckim

nr ref: /111/07/2019/DM
Konsultant prowadzący: Dominika Mirek
Cała Polska
Praca stała 18 lipca 2019

Wspieramy naszego międzynarodowego Klienta w procesie rekrutacji na stanowisko Inżyniera Jakości z językiem niemieckim. Jeżeli znasz język niemiecki, posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, to zapraszamy do aplikowania. Ciekawe stanowisko, z realną szansą na rozwój zawodowy, a do tego świetny zespół profesjonalistów, który wspiera się w codziennych działaniach!

Twoje obowiązki:

·        Bezpośrednia współpraca z Klientami niemieckojęzycznymi w obszarze jakości: rozpatrywanie reklamacji, analiza przyczyn niezgodności, nadzór nad realizacją poszczególnych działań

·        Tworzenie dokumentacji jakościowej

·        Dbanie o efektywny kontakt z Klientem

·        Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

·        Udział w audytach wewnętrznych procesu i produktu

·        Udział w audytach klienta

·        Nadzór nad procesem rozwoju jakości produktu

·        Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

·        Wykształcenia wyższego technicznego

·        Doświadczenie w pracy w dziale jakości min. 2 letniego (preferowany przemysł motoryzacyjny),

·        Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny

·        Dobrej znajomości języka angielskiego

·        Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO TS 16949 - będą dodatkowym atutem

·        Znajomości narzędzi jakościowych: PPAP, FMEA, SPC ,8D, Pareto, APQP

·        Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną

Nasz Klient oferuje:

·        Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę

·        Szeroki zakres benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kafeteria MyBenefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

·        Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, klient docenia pomysły i inicjatywę pracowników

·        Bardzo dobrą atmosferę w zespole zaangażowanych oraz wspierających specjalistów

  • Szkolenia