Inżynier Procesu

nr ref: /39/06/2019/MW
Konsultant prowadzący: Maja Wilczewska
Praca stała 18 lipca 2019

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • nadzorowanie, udoskonalanie oraz optymalizację procesów technologicznych
  • odbiór techniczny maszyn produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji seryjnej
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją inżynieryjną (PFD, PFMEA, PCP, instrukcje pracy)
  • stosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji

Wymagania:

  • wiedza poparta praktyką z zakresu technologii wytwarzania produktów seryjnych
  • doświadczenie w Zakładzie Produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z mechaniką lub mechatroniką)
  • chęć do podejmowania wyzwań oraz sukcesy w realizacji założonych celów
  • bardzo dobra komunikatywność oraz nastawienie na współpracę
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
  • znajomość budowy maszyn produkcyjnych i ich optymalizacji poparta praktyką

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych