Inżynier procesu

nr ref: /42/04/2019/KS
Konsultant prowadzący: Katarzyna Sławińska
Praca stała 15 lipca 2019

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz analizowanie zdolności produkcyjnych, inicjowanie działań korygujących i wdrażanie tych działań
  • Projektowanie, wdrażanie, nadzorowanie oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami LEAN MANUFACTURING
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz opracowywanie wizualnej dokumentacji procesów produkcyjnych
  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego oraz planowanie nowych procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Znajomość metod oraz narzędzi LEAN
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność efektywnej, kreatywnej pracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz determinacja do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość rozwijania znajomości języków obcych, możliwość udziału w imprezach kulturalno - integracyjnych