Inżynier Produkcji

nr ref: /232/10/2018/JK
Konsultant prowadzący: Julianna Kuszelewicz
Kwidzyn, Pomorskie 10 stycznia 2019
Praca stała

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcji elektroniki w związku z rozwojem zespołu poszukujemy Inżyniera Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania,
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego,
  • Prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces,
  • Analiza kosztów oraz wsparcie przygotowania oferty,
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji,
  • Analiza i definiowanie standardów fabrycznych,
  • Współpraca z klientem na poziomie technicznym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, automatyka, elektronika, inżynieria przemysłowa lub pokrewne),
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad Inventor lub Solid Works, MS Office,
  • Znajomość narzędzi jakości FMEA, Control Plan,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym (B2),
  • Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku,
  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę – rozwijającą i dającą dużo satysfakcji,
  • Pakiet relokacyjny i pomoc w aklimatyzacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o klikanie w przycisk aplikacyjny