Inżynier Utrzymania Ruchu

nr ref: /84/01/2019/PS
Konsultant prowadzący: Paulina Szewczyk
Praca stała 22 lutego 2019

Dla naszego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy z branży Automotive zlokalizowanej na Dolnym Śląsku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·        Odpowiedzialność za utrzymanie środków trwałych firmy, zarządzanie częściami zamiennymi

·        Planowanie, zarządzanie, przeglądami okresowymi środków trwałych

·        Uczestniczenie w przygotowaniu i regulacji maszyn, ustawienie podstawowych parametrów

·        Uczestniczenie w koordynacji utrzymania systemu zgodnie z normami ISO/TS 16969, ISO 14001

·        Współpraca z działem inżynierii przy wprowadzaniu nowych technologii, urządzeń i realizacji nowych projektów

Oczekiwania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne

·        Co najmniej 2 latnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive

·        Podstawowa znajomość systemu zarządzania jakością i środowiskiem

·        Umiejętność diagnozowania awarii

·        Znajomość narzędzi jakościowych: analiza Pareto, 8D, 5 why

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

·        Szeroki pakiet szkolenia

·        Praca z nowymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

·        Rozbudowany pakiet socjalny