PL EN CZ

Kierownik ds. Klientów Flotowych

nr ref: /71/04/2021/SM
Konsultant prowadzący: Sandra Moczarska
Warszawa (mazowieckie)
Praca stała 8 kwietnia 2021

Zadania:

·      Realizowanie strategii sprzedaży produktów i oferowanych usług

·      Pozyskiwanie i obsługa klientów flotowych

·      Negocjowanie warunków handlowych, umów kredytowych, przygotowywanie umów

·      Współpraca z partnerami biznesowymi z grupy oraz udzielanie wsparcia w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań

·      Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla autoryzowanych dealerów

Wymagania:

·      Wysokich kompetencji sprzedażowych i orientacji na wyniki

·      Doświadczenie w pracy w firmie specjalizującej się w sprzedaży kredytów samochodowych

·      Umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji

·      Zdolności analitycznych i wyciągania wniosków na podstawie danych finansowych

·      Biegłości w zakresie produktów sales finance

·      Zdolności negocjacyjnych

·      Znajomości języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

·      Współpracy na podstawie umowy B2B

·      Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy

·      Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy

·      Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)