Kierownik produkcji obróbki skrawaniem

nr ref: /97/03/2019/KS
Konsultant prowadzący: Katarzyna Sławińska
Praca stała 14 marca 2019

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży Automotive poszukujemy obecnie:

Kierownika produkcji obróbki skrawaniem

Opis stanowiska;

  • Kierowanie zespołem podległych pracowników
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie technologii obróbki mechanicznej metalu
  • Dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania technologicznego,
  • Wdrożenie do produkcji nowych wyrobów i nadzór technologiczny
  • Zarządzanie danymi i zmianami w procesach
  • Analiza wyników jakościowych i opracowywanie planu działań prewencyjnych i korygujących
  • Wsparcie technologiczne dla pracowników działu obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn lub inne pokrewne
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem średniej wielkości
  • Znajomość pakietu programów Microsoft Office
  • Znajomość procesu obróbki mechanicznej metali
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swej branży
  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie