Kierownik Utrzymania Ruchu

nr ref: /161/01/2019/AK
Konsultant prowadzący: Aleksandra Kurasiewicz
Praca stała 11 lutego 2019

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z północnej części woj. łódzkiego, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Maintenance Manager/ Kierownik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Zarządzanie zespołem pracowników (bezpośrednia odpowiedzialność za około 10 osób)
  • Nadzorowanie nowych inwestycji
  • Organizowanie przeglądów, napraw, konserwacji maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie mechaniki oraz elektryki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania zespołem pracowników
  • Znajomość systemu SAP (moduł utrzymania ruchu)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej marce
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym zespole

Antal rozpoczął w Polsce działalność w 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier zarówno kandydatów, jak i naszych konsultantów. W 2014 roku otworzyliśmy nowe biura w regionie CEE - w Poznaniu, w Pradze i Bratysławie. Obecnie Antal jest liderem rekrutacji i doradztwa personalnego.

Partnerzy

SAZ

Bądź na bieżąco!