Konstruktor CAD

nr ref: /250/01/2019/JK
Konsultant prowadzący: Julianna Kuszelewicz
Gdynia (pomorskie)
Praca stała 15 marca 2019

Dla naszego klienta z branży HVAC w związku z rozwojem działów konstrukcji R&D, poszukujemy Konstruktora CAD:

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie zmian oraz rozwiązań na podstawie założeń projektowych,
  • Nadzór nad tworzeniem prototypów,
  • Aktywne uczestnictwo podczas wdrażania do produkcji nowych wyrobów,
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji wykonawczej produktów HVAC,
  • Wybór odpowiednich narzędzi oraz produktów dostępnych u klienta,
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami komponentów i nowych technologii
  • Udział w projektach międzynarodowych dla wiodących firm z branży HVAC,
  • Nadzór nad organizacją i terminowością zadań,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktorskim,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do projektowania 2D i 3D,
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie i opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność określania priorytetów,
  • Kreatywnego podejścia do pracy – umiejętności wyznaczania nowych dróg rozwoju produktu,
  • Mile widziana znajomość dyrektyw PED/ASME.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy na wielu płaszczyznach,
  • Nowoczesny park maszynowy oraz przestrzeń biurowa,
  • Różnorodność projektów,
  • Pracę w ambitnym zespole, kierowanym przez doświadczoną kadrę,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji.

Zainteresowanych prosimy o klikanie w przycisk aplikacyjny.