Lider ds. rozwoju dostawców

nr ref: /209/04/2019/PS
Konsultant prowadzący: Paulina Szewczyk
Praca stała 15 lipca 2019

Dla naszego klienta, firmy z branży Automotive poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Supplier Quality Development Leader

Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Polkowice

Obowiązki:

  • Tworzenie i wprowadzanie globalnych planów rozwoju jakości dostawców
  • Stałe rozwijanie dostawców pod kątem jakości komponentów
  • Tworzenie dokumentacji PPAP
  • Nadzór nad jakością dostarczanych komponentów
  • Wprowadzanie działań doskonalących u dostawców, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Monitorowanie działań korygujących i naprawczych prowadzonych przez dostawców
  • Ocena, wybór i zatwierdzanie nowych dostawców
  • Przeprowadzanie audytów u dostawców zgodnie z VDA
  • Zarządzanie jakością od fazy prototypów po produkcję seryjną
  • Wyjazdy służbowe do dostawców
  • Aktywny udział w budowaniu Działu SQD

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży Automotive
  • Znajomość procesów PPAP i APQP
  • Uprawnienie audytorskie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, 5 WHY, diagram Ishikawy)
  • Otwartość na wyjazdy służbowe
  • Umiejętność negocjowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży Automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany program szkoleniowy
  • Bogaty pakiet pozapłacowy