Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

nr ref: /93/07/2019/JG
Konsultant prowadzący: @TODO brak w api
Praca stała 16 lipca 2019

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych
  • Tworzenie raportów i analiz kadrowo - płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Prowadzenie procesów związanych z rozliczaniem benefitów
  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie danych do listy płac we współpracy z Centrum Usług Wspólnych w Berlinie
  • Udział w procesie międzynarodowych transferów pracowniczych – weryfikacja dokumentów, rozliczeń pracowników oddelegowanych
  • Uczestnictwo w projektach w różnych obszarach HR (m.in. opisy stanowisk, czas pracy, transfery, PPK)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub administracyjne)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac, czasu pracy i rozliczeń z ZUS
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel)
  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Dobra organizacja pracy i aktywne podejmowanie zadań
  • Zorientowanie na realizację zadań, osiąganie wyników
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość SAP mile widziana
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu chemicznego
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość aktywnej współpracy i komunikacji na różnych szczeblach organizacji
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów