Process Engineer

nr ref: /221/01/2019/MJ-P
Konsultant prowadzący: Magdalena Jasicka - Perchała
Praca stała 28 lutego 2019

Dla jednego z naszych klientów, innowacyjnej firmy produkcyjnej będącego częścią globalnego koncernu, zlokalizowanej w okolicy Turku poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Doskonalenie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Projektowanie, planowanie oraz pomiar efektywności procesów w firmie
  • Tworzenie symulacji oraz pomiarów wybranych procesów oraz dobór narzędzi do ich optymalizacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej procesów – schematów procesów, diagramów VSM, PSD, diagramów Ishikawy
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej narzędzi i urządzeń
  • Praca w systemie projektowym zgodnie z założonym harmonogramem, kamieniami milowymi oraz celami
  • Ciągła poprawa standardów, procedur oraz systemów w organizacji

Oczekiwania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w optymalizacji procesów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość procesów produkcyjnych – obróbki metalu, odlewania pianek, szycia, montażu
  • Wiedza z obszaru zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Wiedza z obszaru LEAN, SMED, TPM, VSM, Kaizen
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca w firmie będącej liderem rynkowym
  • Ciągły rozwój w międzynarodowej organizacji
  • Dołączenie do kreatywnego zespołu specjalistów
  • Realizowanie projektów mających wpływ na podstawy działalności firmy