Purchasing Leader - Lider Zakupów

nr ref: /13/01/2019/KW
Konsultant prowadzący: Kinga Wiewiórka
Czeladź, Śląskie 10 stycznia 2019
Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie, negocjacje oraz dopuszczanie do produkcji nowych dostawców oraz rozwój dostawców już istniejących,
  • Wyszukiwanie informacji odnośnie produktów, dostawców, trendów rynkowych,
  • Kontakt z potencjalnymi dostawcami w Polsce oraz poza granicami kraju,
  • Zarządzanie podległym zespołem (5 osób),
  • Kontakt, współpraca i negocjacje z dostawcami,
  • Efektywne prowadzenie strategii zakupowych oraz poszukiwanie oszczędności/optymalizacji,
  • Współpraca z innymi specjalistami w dziale oraz innych działach współpracujących

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość rynku zakupów w poszczególnych materiałach,
  • Znajomość technik negocjacyjnych oraz otwartość w budowaniu relacji z potencjalnymi i obecnymi dostawcami,
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem (min. 3 osoby)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź pozycji seniorskiej – preferowane w branży FMCG
  • Kreatywność, wysoki poziom komunikatywności oraz zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w zakupach,
  • Operatywność, dążenie do optymalizacji swojej pracy oraz zwiększania efektywności działań

Nasz Klient oferuje:

  • Stałą prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (adekwatny do wyników i jakości pracy) oraz system premiowy
  • Pracę w dynamicznym i otwartym zespole
  • Rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się organizacji na skale światową