Purchasing Manager

nr ref: /91/02/2019/KS
Konsultant prowadzący: Katarzyna Sławińska
Praca stała 11 lutego 2019

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive w związku z rozwojem zespołu poszukujemy:

Kierownika Zakupów Operacyjnych

Dolny Śląsk

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie Działem Zakupów Operacyjnych oraz realizacja strategii rozwoju zakupów operacyjnych
  • Stworzenie i wdrożenie koncepcji zakupów strategicznych wraz z ustaleniem procesów wewnętrznych w powiązaniu z celami przedsiębiorstwa
  • Wspieranie Zakupów Strategicznych przy wdrożeniu globalnej strategii zakupowej dla poszczególnych grup towarów i usług
  • Przekazywanie, inicjowanie i koordynowanie działań w celu optymalizacji kosztów i cen
  • Nawiązywanie współpracy z lokalnymi dostawcami oraz przeprowadzanie analizy i tworzenie sieci zakupowych na nowych rynkach
  • Wspieranie zakupów w ramach projektów, które mają na celu uruchamianie produkcji seryjnej
  • Dalszy rozwój w zarządzaniu ryzykiem przy współpracy z lokalnymi dostawcami
  • Wspieranie działań, które mają na celu rozwój dostawców strategicznych oraz realizację strategii zera błędów

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe ekonomiczne/techniczne, najlepiej absolutorium z Inżynierii Przemysłowej
  • Dziesięcioletnie doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych, najlepiej w obszarze poddostawców, w branży motoryzacyjnej
  • Szerokie doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • Trzy lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo wysokie kompetencje społeczne oraz dojrzałość emocjonalna
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji w j. angielskim, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Znajomość SAP R/3 oraz MS-Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów