PL EN CZ

Quality Problem Solver

nr ref: /114/11/2020/TB
Konsultant prowadzący: Tomasz Banach
Wrocław (dolnośląskie)
Praca stała 22 listopada 2020

Wspieramy naszego klienta, który jest w trakcie rozwoju jednej z największych inwestycji na terenie Polski. Do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Defektu

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analizy procesu produkcyjnego pod kątem przyczyn źródłowych defektów spowodowanych niezgodnościami w zakresie czystości technicznej (pobór próbek, detekcja cząstek w laboratorium, sporządzenie dokumentacji, analiza statystyczna danych)
  • Proponowanie oraz wdrażanie usprawnień produkcyjnych wpływających na redukcję defektów
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i audytowej VDA 19.2
  • Audytowanie linii produkcyjnej
  • Czynny udział w spotkaniach z klientami branży Automotive
  • Czynny udział w projektach optymalizacyjnych m.in. poprzez wykorzystanie narzędzi Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowodego na stanowisku inżyniera procesu / jakości
  • Podstawowa znajomość elektrochemii, elektrotechniki i mechaniki
  • Znajomość materiałoznawstwa w zakresie cząstek metalicznych (dodatkowy atut)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • Pracę w międzynarodowymi  dynamicznie rozwijającym się zespole.