Recruiter ( Engineering & Operations Team)

nr ref: /9/05/2019/MK
Konsultant prowadzący: Marta Kozieł
Wrocław (dolnośląskie), Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie)
11 stycznia 2023

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Twój zakres zadań:

  • realizacja różnorodnych projekty rekrutacyjnych z obszaru Engineering & Operations

  • rozwój biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów oraz projektów rekrutacyjnych

  • wspieracie Klientów w zakresie polityki personalnej

  • budowanie i rozwój długotrwałej relacji z Klientami i Kandydatami

Nasze wymagania

  • możesz pochwalić się doświadczeniem w rekrutacji i sprzedaży oraz znajomością branży Engineering & Operations, (tj. transport, logistyka, produkcja, inżynieria)

  • lubisz sprzedaż, kontakt z ludźmi i nawiązywanie długofalowych relacji

  • lubisz niezależność i samodzielność

  • jesteś team playerem pełnym energii i pasji do pracy

  • jesteś nastawiony na osiąganie wyznaczonych celów, wprowadzenie kultury pracy opartej na współpracy, świadomości biznesowej i realizacji wspólnych celów

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • a ponadto chcesz stać się ekspertem w obszarze rekrutacji Engineering & Operations

To oferujemy

  • codzienną pracę w odnoszącym sukcesy, zgranym i ambitnym zespole Antal

  • unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • pakiet szkoleń i możliwość czerpania z firmowych dobrych praktyk i doświadczeń

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość podnoszenia kompetencji językowych)