Facebook Pixel

Oferta archiwalna - wróć do listy ogłoszeń

Recruiter ( Sales & Marketing Team)

nr ref: /152/12/2018/MK
Konsultant prowadzący: Marta Kozieł
Warszawa (mazowieckie)
4 sierpnia 2022

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie Klientów oraz projektów rekrutacyjnych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami i kandydatami

  • wsparcie klientów w zakresie polityki personalnej

  • realizacja procesów rekrutacyjnych z obszaru marketingu i sprzedaży

  • kreowanie pozytywnej atmosfery pracy i współpracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów procesów rekrutacyjnych

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • determinacja i nastawienie na cel

  • talent do nawiązywania długofalowych relacji

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy:

  • przede wszystkim zespół, który sprawi, że pokochasz przychodzić do biura ( które swoją drogą jest praktycznie w centrum - Puławska 2, Plac Unii)

  • indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie

  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!

  • szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: negocjacje, sprzedaż itp.

  • dowolna forma umowy do wyboru

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed ( a w tym pakiet stomatologiczny na bardzo korzystnych warunkach)

  • kartę Multisport

  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (zajęcia z native'ami)

  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • imprezy integracyjne w biurze i poza biurem :)