Senior Global Buyer (Direct)

nr ref: /179/03/2019/DM
Konsultant prowadzący: Dominika Mirek
Kraków (małopolskie)
Praca stała 14 maja 2019

Pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacje umów, ustalanie strategii zakupowych czy zarządzanie określonym budżetowym zakupowym nie jest Ci obce? Jeżeli tak, to ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie! To, czego oczekujemy od Kandydatów, to przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz min. 4 letnie doświadczenie w poniższych grupach zakupowych w branży automotive.

Codzienne obowiązki:

  • Utrzymywanie stałych relacji z dostawcami oraz monitorowanie ich rynku
  • Aktywny udział w targach branżowych
  • Prowadzenie zgodnie z polityką firmy negocjacji oraz ustalanie warunków współpracy dla całej grupy
  • Koordynacja i dokonywanie zamówień związanych z dostawą komponentów przed uruchomieniem produkcji seryjnej dla projektu
  • Weryfikacja i kompletowanie ofert pod uruchamiane projekty pod kątem warunków handlowych i wymogów klienta
  • Zarządzanie bazą dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych - zgodnie z wymogami klienta

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Doświadczenia w zakresie współpracy z dostawcami, zarządzania zakupami
  • Doświadczenie zakupowe w przynajmniej jednym z następujących obszarów komponentów:  elektronika, plastiki, elektromechanika
  • Praktycznej umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (znajomość języka hiszpańskiego bądź francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomości zagadnień technicznych/produkcyjnych
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz poziomu języka angielskiego
  • Pracę w wykwalifikowanym zespole
  • Dodatkowe benefity w postaci karty multisport, odpowiednich szkoleń, dofinansowań do nauki języków obcych
  • Rozwój w strukturach firmy