Specjalista ds. celnych

nr ref: /119/12/2018/AO
Konsultant prowadzący: Anna Omylińska
Błonie, Mazowieckie 2 stycznia 2019
Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji celnej i bieżącymi procedurami
  • Koordynowanie odpraw celnych
  • Kontakt i współpraca z agencjami i urzędami celnymi
  • Weryfikacja dokumentów przewozowych do odprawy celnej
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego
  • Obsługa przesyłek import/export

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie spraw celnych
  • Dobra znajomość przepisów prawa celnego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatny transport do firmy z Warszawy
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie i inne)