Specjalista ds. Ciagłego doskonalenia

nr ref: /204/01/2019/DM
Konsultant prowadzący: Dominika Mirek
Częstochowa (śląskie)
Praca stała 14 marca 2019

 Częstochowa

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w zakresie wdrażania metodologii Lean Manufacturing
  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu na liniach produkcyjnych i eliminację marnotrawstwa
  • Pomoc w organizowaniu oraz wspomaganie spotkań z zakresu metodologii Kaizen oraz informowanie o postępach realizowanych projektów
  • Wsparcie w tworzeniu oraz w organizacji szkoleń dla pracowników z zakresu LM, w szczególności Kaizen, VSM, 6S, SMED, metody rozwiązywania problemów
  • Analiza procesów produkcyjnych oraz wprowadzonych usprawnień do procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (każdy kolejny język jako dodatkowy atut)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing i chęć rozwoju w tym zakresie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Bogaty pakiet dodatkowych benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, premie świąteczne, wczasy pod gruszą)
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych, przygotowujących do pracy na oferowanym stanowisku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Miłą atmosferę w pracy i zgrany zespół profesjonalistów