Specjalista ds. Logistyki

nr ref: /28/03/2019/AZ
Konsultant prowadzący: Aleksandra Zduńczyk
Praca stała 12 marca 2019

Obowiązki:

  • Nadzorowanie procesów magazynowych
  • Nadzór nad magazynem, zarządzanie pojemnością i wydajnością
  • Raportowanie stanu funkcjonowania i wykorzystania magazynu przełożonym
  • Zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji procesów logistycznych
  • Optymalizacja przepływu materiałów pomiędzy magazynem a produkcją
  • Rozwiązywanie problemów i wdrażanie usprawnień w obszarze magazynu na podstawie przeprowadzanych analiz
  • Wdrażanie oraz kontrola nowych przepływów materiałowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: logistyka, inżynieria produkcji lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Znajomość systemu SAP mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilną i ciekawą pracę
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów