PL EN CZ

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego

nr ref: /136/11/2020/IW
Konsultant prowadzący: Ilona Wróbel
Gdańsk (pomorskie)
Praca stała 21 listopada 2020

Dla naszego klienta z Gdańska, znanej i lubianej firmy z sektora BPO szukamy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta

Projekt dotyczy naprawy urządzeń AGD

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klienta
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • udzielanie informacji dotyczących sprzętu
  • pomoc klientom, którym nie działa zakupiony sprzęt AGD
  • w przypadku skomplikowanego problemu przekierowanie do drugiej linii wsparcia lub umówienie serwisu

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (minimum C1)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęć rozwoju w kierunku profesjonalnej obsługi klienta
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dostępność do pracy już w grudniu

Nasz klient oferuje:

  • wynagrodzenie złożone z gwarantowanej podstawy oraz miesięcznych bonusów
  • 1000 zł dodatkowego wynagrodzenia na start dla każdego zatrudnionego na miły początek pracy
  • umowę o pracę
  • pracę z biura w okresie szkolenia i wdrożenia - realnie po około 2 miesiącach od rozpoczęcia pracy będzie możliwy home office w 100%
  • pakiet benefitów tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport i inne
  • szerokie możliwości rozwoju (rozwój pionowy: od juniora do managera, rozwój poziomy: przejście do działu jakości lub do sekcji trenerskiej)