Specjalista ds. organizacji podróży służbowych

nr ref: /98/12/2018/RB
Konsultant prowadzący: Natalia Świerczkova
Praca stała 7 marca 2019

Aktualnie w Krakowie rozwija się nowe centrum SSC.

Do branży Business Travel poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń i wiadomości e-maili od Klienta biznesowego/korporacyjnego
  • Pomoc Klientom w organizacji podróży służbowych
  • Wypełnianie podstawowych zadań administracyjnych takich, jak aktualizowanie profili podróżniczych w systemie lub dostarczanie kopii faktur
  • Utrzymywanie wyjątkowego poziomu obsługi Klienta

Twój profil:

  • Doskonałe znajomości komunikacyjne w j. angielskim oraz j. niemieckim
  • Zorientowanie na Klienta oraz usługi
  • Kreatywność, otwartość oraz zainteresowanie branżą turystyczną
  • Pewność siebie, zaangażowanie oraz chęć rozwoju
  • Dobre nastawienie na rozwiązywanie problemu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do transportu publicznego
  • Karta obiadowa

Dołącz do zespołu już dziś! :)