PL EN CZ

Specjalista ds. Zapasów

nr ref: /57/01/2021/HS
Konsultant prowadzący: Hanna Sarbinowska
Cała Polska
Praca stała 13 stycznia 2021

Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w zachodniej części Wielkopolski poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie materiałów zgodnie z planem produkcyjnym, celem zapewnienia ciągłości produkcji
  • Współpraca z magazynem, celem utrzymania wymaganych stanów magazynowych
  • Organizacja importu / eksportu materiałów
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami i klientami firmy
  • Monitorowanie statusu zamówień
  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowości dostaw, zgłaszanie niezgodności do dostawców
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu
  • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych
  • Ścisła współpraca z działami: Sprzedaży, Finansów, Zakupów innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane w obszarze logistyki lub planowania produkcji
  • Dwuletnie doświadczenie w dziale planowania, zakupów logistyki firmy produkcyjnej
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość zakupu produktów po preferencyjnych cenach
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku