Tax Accountant

nr ref: /233/02/2019/SP
Konsultant prowadzący: Sonia Podgórska
Praca stała 4 marca 2019

Zakres obowiązków:

·        Przygotowywanie deklaracji podatkowych (w tym: VAT, VAT UE, CIT),

·        Sporządzanie raportów dla GUS,

·        Kontrola dokumentów księgowych pod względem ryzyka podatkowego,

·        Monitorowanie zmian i analiza przepisów podatkowych,

·        Udział przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych,

·        Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

·        Bieżące wsparcie w zakresie sporządzania raportów finansowo-księgowych oraz pozostałych  czynności administracyjnych prowadzonych przez Dział.

Wymagania:

·        Znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT - warunek konieczny,

·        Swobodna komunikacja w języku angielskim- warunek konieczny,

·        Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,

·        Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego w węwnętrznym dziale finansowym,

·        Dobra znajomość zasad rachunkowości,

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie MS Excel),

·        Posiadanie certyfikatu księgowego będzie dodatkowym atutem,

·        Umiejętność analitycznego myślenia,

·        Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

·        Staranność i obowiązkowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Nasz klient oferuje:

·        Odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

·        Atrakcyjne zasady wynagradzania i motywacji oraz szeroki pakiet socjalny,

·        Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku.