Warehouse Manager

nr ref: /121/01/2019/JK
Konsultant prowadzący: Jolanta Kozłowska
Praca stała 4 marca 2019

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad magazynem wyrobów gotowych, surowców oraz opakowań
  • Zarządzanie magazynem oraz zespołem kilkudziesięciu pracowników
  • Udział w projekcie tworzenia nowego magazynu
  • Nadzór nad przepływem pomiędzy magazynem, a produkcją
  • Współpraca z produkcją, optymalizacja procesów
  • Współpraca z działem logistyki oraz działem obsługi klienta
  • Zarządzanie systemem WMS

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (FMCG food/opakowania/farmaceutyka)
  • Umiejętność kierowania kilkudziesięcioosobowym zespołem
  • Proaktywność w kontekście nowych inwestycji jak i doskonalenia procesów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w przenoszeniu obiektów magazynowych

Do zaoferowania:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy zależny od wyników pracy
  • Możliwość udziału w projekcie powstawania nowego obiektu magazynowego
  • Rozwój w oparciu o najnowsze technologie
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość udziału w kursach językowych oraz szkoleniach wewnętrznych