Pragnę złożyć na ręce Pani Sylwii Moskwy z firmy Antal serdeczne podziękowania za profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Na szczególne uznanie zasługuje sposób prowadzenia przez Panią Sylwię rozmowy rekrutacyjnej, dostępność i elastyczność pod względem terminów, zaangażowanie, miłe usposobienie oraz - niwelujące towarzyszący kandydatowi stres - poczucie humoru. Zdecydowanie polecam Panią Sylwię i życzę jej dalszych sukcesów zawodowych!

Marcin Stolarski Branża SSC/BPOZobacz oryginalny dokument

 

 

Do tej pory nie spotkałem się z tak miłą i kompetentną obsługą podczas procesu rekrutacji. Jestem zachwycony zaangażowaniem Pani Dominiki Wokan (…) Znalezienie pracy, która idealnie spełnia moje oczekiwania zajęło mi tydzień (łącznie z rozmowami rekrutacyjnymi)… Zostałem potraktowany w pełni profesjonalnie, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Zdecydowanie polecam firmę Antal!

Gracjan Międlar Branża SSC/BPOZobacz oryginalny dokument

 

 

Choć miałam kontakt z wieloma rekruterkami, chaos w moim procesie rekrutacyjnym opanowała dopiero pani Natalia Świerczkowa z firmy Antal. Dzięki niej proces poszukiwania pracy stał się nagle (wreszcie!) przyjemny, dopasowany do moich oczekiwań i... prosty. (…) Indywidualne podejście Pani Natalii, jej celne uwagi i nieustające wsparcie sprawiły, że dalszy rozwój mojej kariery zawodowej powierzyłabym wyłącznie w jej ręce.

Katarzyna Twardowska Branża SSC/BPOZobacz oryginalny dokument

 

 

Miałem przyjemność korzystać z usług agencji rekrutacyjnej Antal. Ze wszystkich świadczących tego typu usługi przedsiębiorstw, z którymi miałem do czynienia zdecydowanie umieszczam ją na pierwszym miejscu (…) Pani Dominika pozwoliła się poznać jako szczególnie profesjonalny, rzetelny i pełen zaangażowania konsultant.

Łukasz Cichorz Branża SSC/BPOZobacz oryginalny dokument

 

 

W obliczu stresu jaki nieuchronnie wiąże się z uczestniczeniem w procesie rekrutacyjnym, kontakt z Panem Łukaszem był motywujący i podnoszący na duchu. Rekrutacja zakończyła się dla mnie sukcesem i będę ją wspominać jako bardzo miłe i pozytywne doświadczenie.

Agnieszka Patrycja Boruta, Analyst with French Branża BPOZobacz oryginalny dokument

 

 

Jestem bardzo wdzięczna, że na każdym etapie projektu, mogłam liczyć na wsparcie oraz dodatkowe wskazówki, które ułatwiły mi podjęcie tej ważnej decyzji na mojej dalszej drodze zawodowej. Ponadto, czuję się zawsze wyjątkowa, ważna i słuchana, a to ogromna rzadkość na rynku na obecnym rynku firm rekrutacyjnych. Szczerze polecam profesjonalne doradztwo Marty Tobiasz, która z mojego punktu widzenia, jest najlepszą wizytówką marki Antal International Sp. z o. o.

Anna Górzyńska, Asystentka Prezesa Branża FMCGZobacz oryginalny dokument

 

 

Chciałbym wyrazić moją wdzięczność za dobrze zorganizowaną usługę rekrutacji w Państwa biurze w Warszawie i ogromne wsparcie udzielone przez Państwa pracowników, konkretnie Panią Oliwię Cyranowicz, konsultantkę Antal Engineering and Operations (…) Szczerze doceniam współpracę i chciałbym kontynuować ją w przyszłości.

Project Engineer Leader Branża przemysłowa

 

 

 

Pani pomoc w całym procesie rekrutacji była dla mnie ogromnie istotna i otwierała przede mną nowe możliwości. Pani profesjonalizm stanowi wzór do naśladowania w każdym aspekcie pracy zawodowej. Jeżeli w przyszłości będę poszukiwał pracy, w pierwszej kolejności skieruję swoje kroki właśnie do Pani.

Marcin Ziółek, Kierownik Projektów Informatycznych
Branża ITZobacz oryginalny dokument

 

 

 

Rozmowa rekrutacyjna z Panią Marta Tobiasz była jedną z najprzyjemniejszych, jaką kiedykolwiek odbyłam. Od żadnego innego konsultanta nie dostałam tak wielu wskazówek i rad jak od Pani Marty. Wszelkie informacje, jakie mi przekazała na temat mojego przyszłego pracodawcy były bardzo rzetelne, była do rozmowy przygotowana i znała odpowiedź na wszystkie pytania, jakie jej zadawałam.

Anna Herse, Asystentka Prezesa Branża medialnaZobacz oryginalny dokument

 

 

Jestem bardzo wdzięczny za dostępność Pani Małgorzaty oraz jej wysiłek, który włożyła w cały projekt rekrutacyjny. Warto wspomnieć, że ten proces rekrutacyjny tylko potwierdził moją dobrą opinię o Antal International. Pomimo współpracy z kilkoma innymi agencjami rekrutacyjnymi podczas mojej kariery – przed aktualnym zatrudnieniem, akceptowałem tylko oferty prowadzone przez Państwa firmę (Uważam, że to nie przypadek).

Wojciech Durka, Senior Project Manager Branża SSC/BPOZobacz oryginalny dokument

 

Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pani Ewa Paprocka stanowi doskonałą wizytówkę firmy w kontaktach z klientami oraz kontrahentami. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Ewę Paprocka.

Dariusz ŁozińskiBranża IT
Zobacz oryginalny dokument

 

 

Chciałbym podkreślić profesjonalne podejście Pani Ewy do procesu rekrutacyjnego. Wyżej wymieniona osoba posiada dar łatwego nawiązywania kontaktów, umiejętność zrozumienia potrzeb osób rekrutowanych. Sympatyczne usposobienie oraz nietuzinkowe poczucie humoru powodują, iż współpraca z Panią Ewa to przyjemność.

Robert Kujawa, IT specialistBranża IT

Pracowałam z wieloma rekruterami i muszę przyznać, że Nina Widera pracuje w bardzo profesjonalny sposób, wykazuje poświęcenie i wysokie standardy. Wsparcie Niny było bardzo konstruktywne. Nina zaproponowała stanowiska pasujące profilem do mojego wykształcenia i umiejętności.

Aldona Dubas, Research Analyst Branża SSC/BPO

Pani Oliwia jest osobą o wysokiej kulturze osobistej a profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które ją wyróżniają na tle innych konsultantów firm rekrutacyjnych. Szczerze polecam Panią Oliwię, jako godnego zaufania partnera, która w najbardziej korzystny dla mnie sposób reprezentowała moje interesy.

Staff Engineer  Branża przemysłowa

Zarejestruj się

Jak znaleźć pracę marzeń?

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj