Zatrudnij robota dostosowanego do potrzeb Twojej firmy.

Dynamiczna sytuacja na rynku pracy potęguje nieustanne zmiany. Firmy, chcąc się do nich dostosować zmuszone są do modyfikacji swoich strategii, metod działania oraz celów. Dotyczy to także wewnętrznej struktury zatrudnienia. Powstają nowe stanowiska pracy, które jeszcze kilka lat temu nie znajdowały się nawet w obrębie wyobrażeń. Dzisiaj są coraz bardziej pożądane. Jutro będą codziennością.

Obok nowych miejsc pracy idą nowe obowiązki, narzędzia i wyzwania. Morze możliwości oraz perspektyw sprawia, że ambicja pracowników rośnie, razem z chęcią nauki i rozwoju swojej kariery. Przedsiębiorca staje, więc przed wyzwaniem, w jaki sposób zastąpić osoby przechodzące na wyższe stanowiska, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów oraz zwiększeniu efektywności procesów.

Agencja Pracy Robotów

Doskonale odnajdują się w procesach wolumenowych, zapewniają wysoki stopień standaryzacji, a powtarzalne, żmudne zadania nie wywołują poczucia monotonii – roboty coraz częściej dostają etat w polskich biurach, a współpraca z nimi przynosi wymierne korzyści.

Jakie korzyści przynosi Agencja Pracy Robotów?
Robot – Try & Hire

W ramach innowacyjnej dywizji Antal Robotics Process Automation, naszym Klientom oferujemy zatrudnienie spersonalizowanego robota w modelu Try & Hire. Jest to proces umożliwiający przetestowanie jego umiejętności w praktyce, przed podjęciem bezterminowej współpracy. Dodatkowo, oferujemy serwis techniczny Centrum Bezpieczeństwa Robotów, który stanowi system zdalnej sterowania nad systemem. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów, bez względu na lokalizację czy porę.

Centrum Bezpieczeństwa Robotów
Robot to zaawansowane narzędzie, którego sprawne działanie jest zależne od odpowiedniego dopasowania do potrzeb danego stanowiska i organizacji. Dlatego, proces współpracy rozpoczynamy od pogłębionego wywiadu z Klientem oraz audytu firmy. Jego zadaniem jest określenie stopnia schematyzacji, powtarzalności i skali działań.

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj