Szersze spojrzenie na potrzeby pracodawców

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców firma Antal wzbogaciła swoją ofertę o usługi w sposób kompleksowy dopełniające procesy rekrutacyjne. Antal HR Consulting oferuje całe spektrum rozwiązań z zakresu oceny i rozwoju pracowników. Skupiamy się na następujących obszarach:

Testy psychometryczne

W obliczu potrzeb oraz oczekiwań pracodawców umożliwiamy wzbogacenie procesu rekrutacyjnego o diagnozę wskazanych obszarów narzędziami psychometrycznym dedykowanymi do screeningu lub selekcji. Dzięki współpracy z kanadyjską firmą Self Management Group jesteśmy w stanie wspierać procesy rekrutacyjne typu high volume na stanowiska sprzedażowe oraz w ramach takich struktur jak call center, czy contact center.

więcej

Assessment Centre / Development Centre

Centrum oceny i rozwoju służy weryfikacji kompetencji oraz potencjału zawodowego kandydatów i pracowników. Narzędzie wspomaga zarówno proces rekrutacji nowych pracowników, jak i rozwój mocnych stron oraz niwelowanie luk kompetencyjnych wśród zatrudnionego personelu. Wyniki uzyskane podczas sesji grupowych lub indywidualnych umożliwiają podjęcie trafnych decyzji personalnych oraz nakreślenie przyszłych działań pod kątem zdiagnozowanych potrzeb.

więcej

Systemy ocen okresowych: 180º, 360º

Proponujemy wdrożenie kompetencyjnych systemów oceny pracowników w pełni dostosowanych do poziomu oczekiwań, struktury organizacyjnej oraz modelu kompetencyjnego obowiązujących w Państwa organizacji. System oparty jest na platformie IT, która pozwala na gromadzenie informacji o historii zatrudnienia pracowników, ich ocenach oraz dotychczasowym rozwoju.

więcej

Badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników

Badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników służy podwyższeniu efektywności pracowników i zwiększeniu wydajności ich pracy, zmniejszeniu rotacji kadry oraz zaplanowaniu inwestycji w narzędzia rozwoju pracowników. Usługa jest inwestycją, która może wpłynąć na optymalizację kosztów i zwiększenie wydajności Państwa firmy, przekładając się tym samym na późniejsze wyniki finansowe.

więcej

 

Małgorzata Pukropek

HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.

przeczytaj biozwiń opis

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat projektu.

Złóż zapytanie ofertowe

Newsletter

Pani Małgorzata przedstawiła nam dostępne na rynku narzędzia, pomogła w wyborze takiego, które było najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Na etapie testowania i feedbackowania działania były prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny dla kandydatów oraz naszej organizacji

Paulina Pindor, HR Generalist e-commerce services

Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Antal pozwala nam rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia skłaniają nas do dalszej współpracy.

Andrzej Skrzypczyk, Sales & Marketing Manager PL/EE Smith&Nephew

Rekomenduję Panią Małgorzatę Pukropek do udziału w realizacji projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z obszaru miękkiego HR’u, a szczególnie w projektach oceny i rozwoju kompetencji pracowników

Leszek Izydorczyk, Dyrektor Personalny Young Digital Planet

Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką jest firma Antal. Projekt zlecony firmie Antal w 2013 roku polegał na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu Assesment Centre dla menedżerów i Przedstawicieli Handlowych (około 200 osób) i został wykonany w sposób profesjonalny i terminowy, ze zrozumieniem wymagań dla poszczególnych ról i stanowisk.

Anna Dębicka-Rasiak, Dyrektor Personalny Imperial Tabacco

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj