Centrum oceny i rozwoju służy weryfikacji kompetencji oraz potencjału zawodowego kandydatów i pracowników. Narzędzie wspomaga zarówno proces rekrutacji nowych pracowników, jak i rozwój mocnych stron oraz niwelowanie luk kompetencyjnych wśród zatrudnionego personelu. Wyniki uzyskane podczas sesji grupowych lub indywidualnych umożliwiają podjęcie trafnych decyzji personalnych oraz nakreślenie przyszłych działań pod kątem zdiagnozowanych potrzeb. Projekt realizowany jest w oparciu o model kompetencyjny klienta. Zadania dopasowane są do specyfiki uczestników oraz odzwierciedlają oczekiwany poziom kompetencji na stanowisku. W realizacji projektu udział biorą profesjonalnie przygotowani asesorzy oceniający zachowania oraz aktorzy wcielający się w role określone w instrukcji. Sesje mogą zostać zorganizowane w siedzibie firmy Antal International lub w lokalizacji wskazanej przez klienta.

Dla kogo:

Projekty dedykowane są dla wszystkich firm, które oczekują obiektywnej oceny kompetencji uczestników procesów rekrutacyjnych oraz osób zatrudnionych w organizacji. Sesje oceny mogą być stałym elementem procesów rekrutacji w organizacjach zatrudniających znaczną liczbę pracowników. Mogą również służyć do oceny potencjału pracowników już zatrudnionych. Sesje Development Center są doskonałym narzędziem rozwoju potencjału dla osób uczestniczących w programach dla talentów, absolwentów oraz menedżerów.

Proces wdrożenia usługi:

Korzyści dla klienta:

 • uzyskanie obiektywnej oceny kandydatów do pracy dzięki przeprowadzeniu sesji Assessment Center
 • przegląd poziomu kompetencji w istniejących zespołach podczas sesji Development Center
 • zespół profesjonalnych asesorów i aktorów
 • dostosowanie narzędzia do modelu kompetencyjnego obowiązującego w firmie klienta
 • możliwość nakreślenia planów rozwojowych mocnych stron oraz niwelowania luk kompetencyjnych
 • opracowanie raportów ilościowych i jakościowych dla decydentów
 • kompleksowość usługi realizowanej przez Antal HR Consulting (przygotowanie narzędzia szytego na miarę oraz niezbędnej dokumentacji)
 • jednorazowy koszt opracowania narzędzia oraz niezbędnej dokumentacji w przypadku wdrożenia narzędzia do samodzielnego wykorzystywania przez wewnętrzny dział HR
 • możliwość realizowania przez Antal HR Consulting stałego zlecenia na sesje AC

Korzyści dla pracowników klienta / kandydatów do pracy:

 • weryfikacja kompetencji przez zespół Antal HR Consulting przy użyciu obiektywnego narzędzia
 • spotkanie w warunkach sprzyjających przyglądaniu się własnym mocnym stronom oraz obszarom rozwojowym
 • udział w spotkaniu mającym na celu przekazanie informacji zwrotnej oraz dyskusję nad uzyskanymi wynikami
 • raport opisowy podsumowujący wyniki Development Center
 • sesje organizowane w siedzibie Antal International (dogodna lokalizacja w centrum Warszawy

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting.

Złóż zapytanie ofertowe

Małgorzata Pukropek

HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.

przeczytaj biozwiń opis

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat projektu.

Złóż zapytanie ofertowe

Pani Małgorzata przedstawiła nam dostępne na rynku narzędzia, pomogła w wyborze takiego, które było najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Na etapie testowania i feedbackowania działania były prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny dla kandydatów oraz naszej organizacji

Paulina Pindor, HR Generalist e-commerce services

Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Antal pozwala nam rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia skłaniają nas do dalszej współpracy.

Andrzej Skrzypczyk, Sales & Marketing Manager PL/EE Smith&Nephew

Rekomenduję Panią Małgorzatę Pukropek do udziału w realizacji projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z obszaru miękkiego HR’u, a szczególnie w projektach oceny i rozwoju kompetencji pracowników

Leszek Izydorczyk, Dyrektor Personalny Young Digital Planet

Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką jest firma Antal. Projekt zlecony firmie Antal w 2013 roku polegał na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu Assesment Centre dla menedżerów i Przedstawicieli Handlowych (około 200 osób) i został wykonany w sposób profesjonalny i terminowy, ze zrozumieniem wymagań dla poszczególnych ról i stanowisk.

Anna Dębicka-Rasiak, Dyrektor Personalny Imperial Tabacco

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj